NASIL REZERVASYON YAPABİLİRİM?

Online olarak www.ankaraotoarackiralama.com.tr sayfasından fiyat teklifi alabilir ya da 0312 314 16 16 – 0532 059 0850 den ofisimizi arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

ARACI TESLİM ALIRKEN HANGİ BELGELERİ YANIMDA BULUNDURMALIYIM?

Ehliyet ( yurt dışından geliyorsanız ayrıca pasaport ), adres ve telefon bilgileriniz sözleşmemize kaydedilir.

ARACI NASIL TESLİM ALABİLİRİM?

Rezervasyonunuz anında ilgili ofise iletilir ve sizin için en uygun araç hazırlanır. Rezervasyon bilgilerinizle ofise gitmeniz yeterlidir.

ARAÇLARINIZDA KİLOMETRE SINIRI VAR MI?

Günlük araç kiralamalarında Ankara içi 180 kilometre kullanım hakkı vardır. Aylık araç kiralamalarında ise 4000 kilometre sınırlaması bulunmaktadır. Detaylı bilgiyi rezervasyon merkezimizden alabilirsiniz.

ARAÇLARINIZDA TRAFİK SİGORTA, KASKO VAR MI?

Filomuzdaki tüm araçlarımızın trafik sigortası ve kasko bulunmaktadır.

ARAÇ KİMLER TARAFINDAN KULLANILABİLİR?

Sadece araç kiralama esnasında belirtilen sürücü ve ek sürücü aracı sürebilir. Kontrata eklenmemiş herhangi bir sürücünün arabayı kullanması durumunda hasarlar sigorta tarafından karşılanmaz.

KİRALADIĞIM ARAÇLA KAZA OLURSA NE YAPMALIYIM?

Öncelikle kendi sağlığınızı emniyete almanızı tavsiye ediyoruz.Sonrasında, aracı yerinden oynatmadan size verdiğimiz acil durum telefonundan bize ulaşın. Diğer araçla birlikte tutanağı tutup imzalamanız gerekir. Mutlaka alkol kontrolü yaptırmanız ve alkollü olmadığınıza ilişkin rapor almanız gerekir. Kiralayan olarak kusurlu değilseniz, farklı bir araç tarafınıza tahsis edilir.

KİRALADIĞIM ARAÇ ARIZALANIRSA NE YAPMALIYIM?

Arıza durumunda size verilen numaralardan ofis personeline ulaşım sağlayınız. Arızanın giderilememesi durumunda yeni bir araç tarafınıza tahsis edilir.

ARAÇLARINIZDA HGS/OGS GİBİ ÜCRETLİ OTOYOLLARDA OTOMATİK GEÇİŞ GEREÇLER BULUNUYOR MU?

Tüm araçlarda otoyollardan otomatik olarak geçmeyi sağlayan HGS ve OGS bulunur. Herhangi bir dolum yapılmasına gerek bulunmamakta olup kullandığınız kadarlık HGS/OGS ücreti tarafınızdan tahsil edilir. HGS/OGS kullanmamışsanız herhangi bir ücret tahsil edilmez.

ARACI GEÇ VEYA ERKEN İADE ETSEM SORUN OLUR MU?

Özellikle erken iade mümkün olmakla birlikte, aracı iade almanın organize edilebilmesi için biraz zaman gerektirebilir. Ayrıca, erken iade edilen araçlar için ücret iadesi yapılmaz. Aracın kullanımının uzatılması da talep edilmesi halinde organize edilebilir. Ofis personelimize bu talebinizi iletmeniz ve ödemeyi yapmanız yeterlidir.